„Törődjél és szeress, …”

„Törődjél és szeress,
Mindenki azt mondja:
Hogy amennyit most adsz
Annyit kapsz, majd vissza!”

Október 1. az Idősek Világnapja. Ez alkalomból a 2. b osztály tanulói és a bábszakkör négy tagja október 2-án a Szociális Otthon, október 3-án a Fehér Hárs Idősek Otthona lakóit köszöntötte. Nagy szeretettel és örömmel készülünk erre a napra minden évben. Nagyon fontosnak tartjuk, hogy a gyerekek megtanulják tisztelni és megbecsülni az idős embereket, erősödjön a felelősségtudatuk a gondoskodásra szoruló emberek iránt.

Versekből, táncos népi gyermekjátékokból összeállított kis műsorral és magunk készítette apró ajándékokkal köszöntöttük a két Otthon lakóit. Reméljük A vidám nagyapa című dallal sikerült ezt a napot vidámmá tenni.

Résztvevők a 2. b osztály, Balogh Csenge, Balogh Angelika Ivett, Molnár Ferenc és Molnár Róbert a Bábszakkör Tagjai. Felkészítő Tanárok Nagyné Agócs Krisztina és Együd Árpádné.

Együd Árpádné
szakkörvezető