TÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Az új munkarend szerint, 2021. március 8-tól kezdetét veszi a tantermen kívüli digitális oktatás. A zökkenőmentes munkához a következő információkat osztjuk meg:

DIGITÁLIS OKTATÁS

• Ez nem rendkívüli szünet, hanem az oktatás módjának megváltozását jelenti
  • 2021 március 8-2021 március 31-ig a nevelő-oktató munka tantermen kívül, digitális munkarendben kerül megszervezésre.
  • 2021 április 1-2021. április 6. között tavaszi szünet lesz. Első munkanap április 7. szerda
  • A digitális munka elsősorban a KRÉTA rendszeren keresztül történik.
  • A KRÉTA rendszer a túlterhelés miatt akadozhat.
  • Nevelőink elérhetőek az általuk megadott módon, a KRÉTA rendszeren keresztül, segítenek abban, hogy minden tanuló teljesíteni tudja a feladatokat.
  • Az intézmény épülete nem kerül bezárásra, felvilágosítást lehet kérni személyesen a portán vagy a 36/545-222 telefonszámon.

ÉTKEZTETÉS

• Heves Város Önkormányzata 2021. március 8.-2021. március 31. között azon gyermekek részére tud gyermekétkeztetést biztosítani, akik ezt igénylik.
  • Az igénylést írásban kell leadni az iskolában a portán, illetve aki még nem kapott adatlapot , személyesen megteheti szintén az iskola portáján. Az igényeket 2021. március 8. hétfő 12 óráig lehet leadni.
  • Az étkeztetési igény lemondható telefonon is a 36/545-222 telefonszámon.
  • Az ebédosztás az Arany János úti Tagóvodában lesz, minden nap 11:00-13:00 óra közötti időben.

GYERMEKFELÜGYELET

• “A Kormány – tudva, hogy a szülők számára a koronavírus-világjárvány harmadik hulláma elleni védekezés érdekében elrendelt rendkívüli óvodai szünet és az általános iskolák tantermen kívüli, digitális munkarendre történő átállása többlet erőfeszítést, újabb megoldandó feladatokat jelent, ugyanakkor tekintettel arra, hogy a járvány az oktatási intézményekben is terjed – felkéri a szülőket, hogy az 1. § (1) bekezdése szerinti gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés, védekezésben való részvétel – vegyék igénybe.

Verebélyi Zoltán                           Mezeiné Vass Ágnes

Tagintézmény-vezető                            Int.vez.helyettes