TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG

2022. 06.22.

Verebélyi Zoltán tagintézmény-vezető úr tanévzáró beszédében kihangsúlyozta, fontos tanulság, hogy csak az bízhat a sikerben, aki rendszeresen tanul, együttműködik tanáraival. Számos tanulónk ért el szép eredményeket különböző sport- és művészeti versenyeken. Közülük kimagaslik Balog István országos atlétikai versenyen való megmérettetése. Ő, a Hevesi József- díj kitüntetettje, és a Diáksport-serlegét vehette át. Konkoly Ferenc az MLSZ emlékplakettjét vette át.

Kitűnő- és jeles tanulóink könyvjutalomban részesültek.

Az ünnepségen vidám hangulatú műsort adott a 2. a és 2. j osztály, az 1. a osztályból pedig Molnár Szabina Anikó tanuló verset mondott.

 A Hevesi József Alapítvány kuratóriuma köszöntötte a nyugdíjba vonuló kollégáit: Együd Árpádnét, Verebélyi Zoltánt és Kovács Sándort.

 Zárásként megható jelenet részesei lehettünk, amikor egykori diákok búcsúztak a  nyugdíjba vonuló tanáraiktól.

Fotó: Jakab Tibor