“A Sport legyen a TIED!”

Sok rendkívül sikeres rendezvény után Heves megyébe,Egerbe is  ellátogatott  A “Sport Legyen a Tied!” programsorozat. Az. 1. és 5.évfolyam emelt testnevelést tanuló diákjaink is részt vettek a rendezvényen. A 10 órakor kezdődő eseményt a köszöntőt követően azonnal több száz gyermek vehette birtokába a csarnok küzdőterét, melyre sok sportág képviselete rendezkedett be. A legkülönfélébb eszközök kiváló lehetőséget biztosítottak arra, hogy az általános iskolások két órán keresztül tartalmas programon vegyenek részt.. A csarnok pályáján a labdajátékok is jól megfértek egymás mellett. A Magyar Diáksport Szövetség – a program koordinációjával megbízott szervezet – standjánál pedig kedvenc sportáguk kitűzőjét készíthették el az iskolások.

röpi vilmos zolika1 pasikkötél levi1 fiúk1