Országos rajzpályázat kiválóságai…

AZ ORSZÁGOS SZÉCHENYI KÖR művészek,  mérnökök,  kutatók csoportja 2016 júniusában pályázatot hirdetett általános iskolák és gimnáziumok részére. gr. Széchényi István születésének 225. évfordulója alkalmából.

A legszebb munkákból kiállítást rendeztek a budai Ciszterci Szt. Imre Gimnáziumban, melyet vándorkiállítás formájában Budapesten, és több vidéki városban is bemutatnak. A pályamunkák az ország minden részéből érkeztek: Esztergom, Pécs, Miskolc, Nagycenk, Budapest több iskolájából. A zsűri elnöke Szalay József, a Magyar Rajztanárok Egyesületének elnöke volt.

A díjátadásra szeptember 16-án került sor, melyre iskolánk két tanulója kapott meghívót. Korosztályonként hirdettek eredményt.

Korcsoportjában Dányi Péter 7.b osztályos tanuló első díjat,  Márkus Lili 7.a. osztályos tanuló második díjat kapott.  Gratulálunk a szép munkához, és az eredményhez és a felkészítőnek: Árvai Erzsébetnek!

peti lili peti2 lili2