Élményekben gazdag, kukucskáló napunk ovisoknak…

Közel 130 nagycsoportos óvodás kukucskált be iskolánkba,immár második alkalommal a novemberi “KUKUCSKÁLÓ NAPUNKON”. A város óvodáinak legnagyobbjai az iskolai varázstáblák érdekességein elámulva, a varázsceruzák segítségével vándoroltatták a legkülönbözőbb tárgyakat a helyükre a folyamatos “Én is!”Én is!”jelentkezésekkel. A varázstáblák csodákra voltak képesek az óvodások irányításával, ami felejthetetlen élményt adott a kis lurkóknak.

Bekukkantottak az óvodások a tornaterembe is. Az óriási méretű gumiasztalok láttán szintén ámulatba estek a kicsinyek. Mindenki kipróbálhatta a csodaasztalokat.Kígyózó sorokban fegyelmezetten várták a lehetőséget a magasba repítő gumiasztal adta élményt.

Az ovi fittnes is elnyerte a kis örökmozgók tetszését, aminek végén az egészséges táplálékokról is elmondták a véleményüket. Kellemes délelőttöt eltöltve, élményekkel gazdagon tértek haza “otthonukba” a hozzánk ellátogató nagycsoportos óvodások és óvó nénik.img_6065  img_6041 img_6056

img_6042 img_6053  img_6043img_6051

img_6070img_6059img_6061img_6072img_6073img_6074