FELHÍVÁS TANKÖTELES KORÚ GYERMEKEK BEÍRATÁSÁRA A 2017-18.TANÉVRE

F E L H Í V Á S
Az EGRI TANKERÜLETI KÖZPONT fenntartásában működő általános iskolába történő beíratásra

Értesítjük az érintett szülőket,hogy 2017-2018.tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:

2017.április 20.(csütörtök) 8.00-19.00 óráig

2017.április 21.(péntek) 8.00 – 19.00 óráig

TANKÖTELES –  2011.AUGUSZTUS 31-IG SZÜLETETT- GYERMEKÉT A SZÜLŐ KÖTELES A LAKÓHELYE, ENNEK HIÁNYÁBAN TARTÓZKODÁSI HELYE SZERINTI ILLETÉKES VAGY VÁLASZTOTT ISKOLA ELSŐ ÉVFOLYAMÁRA BEÍRATNI,
gyermek személyazonosítására alkalmas,
a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót ,születési anyakönyvi kivonatot, TAJ kártyát, a lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcímkártyát)
és az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolásokat(iskolaérettségi vizsgálat, szakértői vélemények…) bemutatni.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, felülbírálati kérelem esetén az Egri Tankerületi Központ igazgatója jár el.

2017.

Az egyes általános iskolák körzetébe tartozó települések, utcák, és terek nevét az alábbiakban közöljük:

Település:HEVES

HEVESI JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA KÖRZETI TAGISKOLÁJA

3360 HEVES, Gyöngyösi utca 50-52.

Iskolánk körzetéhez tartozó utcák:

Alkotmány, Apponyi, Akác, Arany J. Batthyány,Bartók Béla, Básthy, Béke,Béla király, Bem, Bercsényi, Bernáthegy, Bethlen, Blaha, Bocskai, Bródy,Budai Nagy Antal, Damjanich, Dankó páros, Dobó, Dózsa György, Dr.Guba S. Egri, Erdőtelki, Erkel, Erzsébet tér, Felvidéki, Gárdonyi, Gyöngyösi, Hellebronth, Holló, Honvéd,Hősök, Jókai,József Attila, Káli, Kapitányhegy, Károlyi, Katona, Kazinczy, Klapka, Kossuth,Kölcsey, Május 1.,Madách, Mária, Mátyás király, Mikes, Mikszáth, Orgona, Ősz, Patkó, Pefőfi, Pozsonyi,Prímás, Rákóczi, Rózsahegy, Sárgapuszta, Semmelweis, Somogyi,Széchenyi, Szegfű, Szent István, Szerelem Alfréd, Táncsics,Tél, Vágóhíd, Vásár, Vásártér, Vasútállomás, Vértanú, Zrínyi,Hevesvezekényen és Tenk  közigazgatási területe

HEVESI JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

3360 HEVES, FŐ ÚT 16.

körzetéhez tartozó utcák

Ady,Álmos,Aradi,Árpád, Asztag, Bajcsy-Zsilinszky Endre,Baross G.,Brassói, Búteleki, Csabavezér, Csárda, Cseplye, Cserkész, Csobolyó Csokonai Vitéz M.,Dankó(páratlan), Deák, Dr.Szentgyörgyi A.,Erdélyi, Fáy, Fő út,Hajnal, Hegedűs, Hevesi J.,Hősök, Hunyadi, Kodály, Kolozsvári, Lehet, Liszt F., Major,Marci, Móra F., Móricz Zs.,Munkácsi, Nyár, Pusztacsász, Radnóti M, Szabadság, Szél,Szentandrási, Szüret, Tavasz, Tűzoltó, Újvidéki, Vasvári, Vörösmarty,Pély közigazgatási területe

Heves megyei általános iskolák az alábbi linkre böngészőbe való bemásolásával olvashatók:

http://www.kormanyhivatal.hu/hu/heves/hirek/tajekoztato-a-heves-megyei-altalanos-iskolai-korzetek-kijeloleserol