JUBILÁLÓ ÉS NYUGDÍJBA VONULÓ MUNKATÁRSAINK KÖSZÖNTÉSE

Képkivágás2A diploma, amelyet az ünneplő pedagógusaink és ügyviteli dolgozónk 25,30 és 40 éve vettek át, tanúsítja, hogy a szolgálatnak felfogott munka és magatartás felemelő és nagyra értékelt.A pedagógusi pálya mindennapjaiban folyamatos a nemes értelemben vett szolgálatnak a szükségessége.

Ilyen nemes szolgálatot teljesítenek nevelőtestületünkből, a most 25, 30 és 40 éves jubilálóink:

Árvai Erzsébet 40 éves jubileumát ünnepelve vonult nyugdíjba,

Kárpátiné Prokai Gabriella és Holló László 40 éves,

Kisné Fehér Anna, Petneházi László Tiborné, és Szabó Imre Tiborné  30 éves,

Fehér Andrea, Jámborné Molnár Zsuzsanna és Perlaki Györgyi 25 éves

Nem csupán szóval, hanem példamutató tettekkel nevelnek, tanítanak. Ez alkalommal ezért is szeretnénk köszönetet mondani és gratulálni sikeres munkásságukhoz. Köszönjük, hogy munkájukkal elismerést szereztek hivatásunknak!

További munkájukhoz kívánunk nagyon jó egészséget és sok sikert ezen a göröngyös úton!

 “Ha egyszer a pedagógus szereti a munkáját, akkor jó pedagógus lesz. Ha szereti tanulóit úgy, mint apja és anyja, akkor jobb pedagógus lesz annál, aki minden könyvet elolvasott, de nem szereti sem a munkáját, sem a tanítványait. Ha pedig egyesíti önmagában munkájának s tanítványainak szeretetét, akkor tökéletes pedagógus.”                                                                                                         (Lev Tolsztoj)