XXVII.MÁTYÁS FERENC KÉZILABDA EMLÉKTORNA

Huszonhetedik alkalommal került megszervezésre a fiatalon elhunyt testnevelő tiszteletére rendezett Mátyás Ferenc Kézilabda Emléktorna, melyre 3 fiú és 3 lány csapat fogadta el a meghívást.

A tornát jelenlétével megtisztelte Sveiczer Sándor polgármester, az egykori pedagógus fia, Mátyás Ferenc testnevelő, Bíró Csaba a Heves megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület elnöke, valamint Tóth Gyula mesteredző. A megjelent vendégeket és a résztvevő csapatokat Szabó Imre Tiborné intézményvezető köszöntötte.

A nagy létszámú szurkolótábor gólokban gazdag mérkőzéseket, sportszerű játékot látott a torna alatt.

EREDMÉNYEK
LÁNY
1.Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI
2.Teleki Blanka Általános Iskola,Füzesabony
3.Kunráth Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Jászszentandrás
FIÚ
1.Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
2.Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI
3. Kunráth Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Jászszentandrás
KÜLÖNDÍJAK
LÁNYOK
Gólkirály: Holló Fanni,Heves
Legtechnikásabb játékos:Nagy Liza,Füzesabony
Legjobb kapus:Juhász Anna, Heves
FIÚK
Gólkirály: File Buda,Eger
Legtechnikásabb játékos:Dér-Herendovics Zsombor Eger
Legjobb kapus:Bokor Dávid,Heves

A díjakat Szabó Imre Tiborné intézményvezető, és a család képviseletében ifjú Mátyás Ferenc adta át.

A torna szervezője:Dányi Márta
A torna támogatója:  Művelődés-,Szabadidő-,Kultúra Alapítványunk
Köszönjük a csapatoknak,hogy elfogadták a meghívást, az edzőknek a felkészítést, a szurkolóknak a lelkes buzdítást,mellyel ismét méltó emléket állítottunk testnevelő kollégánk emlékének!
FOTÓK AZ ALÁBBI LINKEN LÁTHATÓK: https://www.facebook.com/korzetiheves/