SZENT KARÁCSONY RAJZPÁLYÁZAT eredményhirdetése

„Heves Város Önkormányzata, a Polgári Hatvanért Közhasznú Alapítvány és a Csillagbojtár Kulturális és Oktatási Nonprofit Kft. 2018-ban is meghirdette a „Szent Karácsony” rajzpályázatot. Az alkotásokból december 17-én nyílt kiállítás Hevesen a Művelődési Központban, melyet Semjén Zsolt Magyarország miniszterelnök-helyettese, és Szabó Zsolt, térségünk országgyűlési képviselője, a hagyomány kezdeményezője és fővédnöke is megtisztelt jelenlétével. 

A legszentebb ünnephez kapcsolódó rajzpályázatra a szervezők immár hetedik alkalommal várták a térség óvodásainak és kisiskolásainak alkotásait, melyre az idén is sok, szívet melengető rajz érkezett. Országgyűlési képviselőnk mostanra hagyománnyá vált kezdeményezése minden évben számos gyermek képzeletét indítja meg, hogy alkotásaikkal örömet szerezzenek a környezetükben élő szép korúaknak. Ezek a különleges, szeretettel készült „ajándékok” az egyedül élő idősek magányát szeretnék enyhíteni, hiszen lehet, hogy ez az egyetlen meglepetés, amiben karácsonykor részük van.”(Hevesi Hírportál)

Iskolánk tanulói közül többen is elismerésben részesültek.

IMG_05715273 IMG_06055288 IMG_06105289 IMG_06125290 IMG_06875316Fotók: Hevesi Hírportál/Jakab Tibor