Pályaorientációs szülői értekezlet felső tagozatos tanulók szüleinek

54728250_2213944645538265_6289250439804223488_oA Szakmavilág nevet viselő pályaorientációs roadshow keretében nem csak tanulóinknak, hanem szüleiknek is szeretnénk segítséget nyújtani.

Tudjuk, hogy a végső döntést a pályaválasztás szempontjából a legtöbb esetben a szülők hozzák meg, ezért a gyerekeknek szóló programokat szeretnénk szülőknek szóló tájékoztató eseménnyel kiegészíteni. Egy rendhagyó szülői értekezletre hívjuk felsős tanulóink szüleit, melyet dr. Kenderfi Miklós tart, aki a gödöllői Szent István Egyetem docense és a pályaorientáció elismert szakembere. A könnyed hangvételű beszélgetés témája mindaz, ami a szülőket érinti és érdekli gyermekük pályaválasztása kapcsán: mi lehet az ő dolguk ebben; kihez érdemes fordulni segítségért; honnan szerezhetnek megbízható információkat..