Szakmavilág Pályaorientációs Roadshow

A roadshow célja, hogy egy VR szemüvegen keresztül, virtuális utazással, illetve játékos feladatok segítségével ismerkedjenek meg az érdeklődő tanulók a szakmák világával.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamra kezdeményezésére országjáró turnéra indult egy szakmákat bemutató kamion, amely 2019. március 20-án érkezik Hevesre. Az országot járó kamionban egy újszerű, látványos bemutatóban virtuális élmények keretében ismerkedhetnek meg a pályaválasztás előtt álló gyerekek négy szakmacsoporttal (építőipar, autóipar, vendéglátás és kreatív szakmák), emellett kísérő program keretében tájékozódhatnak a pályaválasztással kapcsolatosan. Közben a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaorientációs szakemberei várják a tanulóinkat.

Köszönjük szépen a szervezést Zahoreczné Kun Krisztinának, a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaorientációs tanácsadójának és Dányi Márta kolléganőnknek, iskolánk pályaválasztási felelősének!

53712329_2213887025544027_883865541796691968_o