Körzetis jutalmazottak a Sportolói gálán

Sportolói gálán jutalmazták a jók között is a legjobbakat

Több mint 10 éves hagyománnyal rendelkezik városunkban azoknak a sportolóknak a jutalmazása, akik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak az elmúlt esztendőben. A jeles esemény szervezését hatodik alkalommal vállalta fel Heves Város Önkormányzata, folytatva az Összefogás Heves Városért Egyesület által elindított kezdeményezést. A szakmai zsűri Kovács Gyula vezetésével értékelte a beérkezett jelöléseket, és választotta ki az elismerésben részesülő sportolókat. A tavalyi év eredményei alapján 15-en kaptak egyéni díjat, valamint elismerésre került 3 csapat és két sporttámogató is.

Sportólói gála

Elismerésben részesültek:

2019-ben Heves város II. díjazott fiúgyermek sportolója Szatmári Zsolt karate sportágban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért. Edzője Lévai Béla.

2019-ben Heves város III. díjazott leánygyermek sportolója Bartók Boglárka gumiasztal sportágban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért. Edzője: Simon Zoltán.

2019-ben Heves város II. díjazott leánygyermek sportolója Gyarmati Lili karate sportágban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért. Edzője: Lévai Béla.

2019-ben Heves város I. díjazott leánygyermek sportolója Agócs Noémi gumiasztal sportágban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért. Edzője: Simon Zoltán.

2019-ben Heves város II. díjazott serdülő sportolója Kovács Adrienn kézilabda sportágban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért. Edzője: Makó-Varga Szilvia.

2019-ben Heves város I. díjazott diákolimpiai csapata a Körzeti Általános Iskola 4×100 méteres síkfutás leány váltó csapata atlétika sportágban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért. A csapat tagjai: Bakai Dorina, Holló Fanni, Juhász Anna, Kovács Janka. Felkészítőjük: Dányi Márta.

A díjátadó gálán közreműködött a Körzeti Általános Iskola Pilletánc csoportja, a Ritmus Dance és az NSF Dance Family tagjai, valamint Kovács Sándor.

Még több kép: https://hevesihirportal.hu/2020/03/01/sportoloi-galan-jutalmaztak-a-jok-kozott-is-a-legjobbakat/?fbclid=IwAR16lDAR04d_a_occM6hIdjt_nkTokrNaAG8gaJoJCiyVLe-oHmcCpEwPnw