TANULÓI ÉTKEZTETÉS

TÁJÉKOZTATÓ AZ ISKOLAI ÉTKEZÉS BIZTOSÍTÁSÁRÓL!!!

“Az iskolák esetében a gyermekétkeztetési igényt a következő telefonszámon jelezzék előre:
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola: 36/545-228
Hevesi József Tagiskola (régi 1-es): 36/545-222
Körzeti Általános Iskola: 36/346-320
EJROK: 36/346-118, 36/346-488
Átvételi helyszín:
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola: Alkotmány úti konyha (Újtelepi Katolikus Templom mellett)
Hevesi József Tagiskola (régi 1-es): az iskola udvaráról nyíló ebédlői kiadó ablakon keresztül,
Körzeti Általános Iskola: a Körzeti Általános Iskola melegítőkonyháján (megközelíthető a Gyöngyösi úti autóbejáró felől)
FIGYELEM! A meleg étel átvételére családonként egy fő jöhet. Kérjük, hogy ne többedmagával jöjjön azt átvenni! A hevesi Rendőrkapitányság vezetőjét, Oláh Tamás rendőr alezredes urat arra kértem, hogy a meleg étel átvételi helyszínein a jelzett időszakban járőrözést folytasson a rendőrség. A szemetelőkkel szemben a helyszínen fel fognak lépni, a többedmagukkal érkezőket vissza fogják fordítani!
FIGYELEM! Kérem, hogy a meleg étel átvételekor figyeljünk oda arra, hogy az előre csomagolt étel átvételére egyenként kerül sor, ne csoportosuljanak, egymástól tartsanak legalább egy méter távolságot! Legyenek fegyelmezettek!”
HIRDETMÉNY- SVEICZER SÁNDOR polgármester által