TÖK-JÓ NAPON SZÓRAKOZTAK A KÖRZETISEK

2022.10.28-án a Diákönkormányzat Tök-jó napot szervezett az iskola tanulói részére. A gyerekek és tanáraik – a Halloween ihlette – mindenféle rémséges jelmezbe bújtak. A délelőtt folyamán az alsó tagozatos diákok szellemes sorversenyen vettek részt a tornateremben, a felsősök 8 állomáson szórakoztató feladatokat oldottak meg. A feladatok végrehajtásával az osztályok csontokat gyűjthettek. A csontok számát a legötletesebb halloweeni tök kifaragásával és a jelmezversenyben is lehetett gyarapítani.

A Csibeavató játékos feladatainak végrehajtásával és az eskü letételével az első osztályos kiscsibékből igazi körzetis diákok váltak. A délután további részében Rémdiszkóban táncolhattak a gyerekek.

A nap befejezéseként díjazásra kerültek a legötletesebb osztály / egyéni tökök, a jelmezverseny győztesei, valamint kihirdetésre kerültek az alsósok sorversenyének helyezettjei és a csontgyűjtőverseny végeredménye is: tárgyjutalmakat és joker órákat / napot kaptak a helyezettek.

🎃-JÓ nap volt!!!!!!

Képes beszámoló az iskola facebook oldalán:

https://www.facebook.com/korzetiheves/posts/pfbid02BBDF6XUEFFNrPEKZ9JDzoxy7p123Tv2dCg9gnmUNEwxK9FwJBgHGXW6TodpBCYBel