ÜNNEPÉLYES EREDMÉNYHIRDETÉS A KÖLCSEY NYELVI VERSENYEN 🏆

2026. május 4-én került sor a XXI. Kölcsey Ferenc Vármegyei Nyelvi Verseny ünnepélyes eredményhirdetésére, amely méltó lezárása volt a rangos megmérettetésnek.

Az eseményt megtisztelte jelenlétével Ballagó Zoltán, az Egri Tankerületi Központ igazgatója is, aki Szabó Imre Tiborné főigazgató asszonnyal, valamint Tóth-Sinkovics Orsolyával, a Művelődés-Szabadidő-Kultúra Alapítvány elnök asszonyával adta át a jutalmakat.

Az eredményhirdetés alkalmával összesen 33 tanuló részesült díjazásban: anyanyelvből 3–8., angol nyelvből 4–8. évfolyamon az első három helyezett tanuló vehetett át gravírozott tárgyjutalmat és oklevelet. Az angolos díjazottak egy-egy ELT Hungary Kft. által felajánlott Easy Reading olvasmányt is kaptak.

Az eredményes felkészítő munka elismeréseként a pedagógusok is jutalomban részesültek.

Körzetis helyezettek:

Anyanyelv – 7. évfolyam:

2. helyezés: LÁNYI VIKTÓRIA (7.b) – Felkészítő pedagógus: Fodorné Nagy Judit

3. helyezés: SIMON DORKA (7.b) – Felkészítő pedagógus: Fodorné Nagy Judit

Angol nyelv – 5. évfolyam:

1. helyezés: DOBOS DOMINIK (5.b) – Felkészítő pedagógus: Nagy-Kecskeméti Krisztina

Angol nyelv – 6. évfolyam:

1. helyezés: VARGA VIKTÓRIA FLÓRA (6.b) – Felkészítő pedagógus: Lassúné Tóth Krisztina

Angol nyelv – 7. évfolyam:

1. helyezés: SZABÓ KRISTÓF MÁRK (7.b) – Felkészítő pedagógus: Kisbalázs Koletta

Angol nyelv – 8. évfolyam:

2. helyezés: KODAJ MÍRA HANNA (8.b) – Felkészítő pedagógus: Kisbalázs Koletta

Képes beszámoló az iskola facebook oldalán található:

https://www.facebook.com/photo?fbid=1599866788807775&set=pcb.1599889625472158