Egyéb foglalkozások

EGYÉB FOGLALKOZÁSOK A 2018-19.TANÉVBEN

  Foglalkozás neve

Heti

óraszáma

Ideje:

A hét

Ideje:

B hét

Helye:

Barna Andrea felzárkóztató 5.b         1 csütörtök 6. óra csütörtök 6. óra 5.b terme
Fodorné Nagy Judit énekkar         1 szerda 7. óra szerda 7. óra II. emelet 3.
  köz.isk. elők. 8.a         1 péntek 8. óra csütörtök 8. óra 8.a terme
  köz.isk. elők. 8.b         1 szerda 8. óra hétfő 8. óra 8.b terme
  tehetséggondozás Nyelvmester         1 kedd 7. óra hétfő 7. óra tehetségterem
Gálné Orsó Viktória felzárkóztató 6.o        0,5 péntek 6. óra ——- 6.b terme
  felzárkóztató 7.o       0,5 péntek 7. óra ——- 7.b terme
  felzárkóztató 8.o       0,5 ——- péntek 7. óra 8.b terme
  köz.isk. elők. 8.o       1 hétfő 7. óra csütörtök 7. óra 8.b terme
  tehetséggondozás Boszorkányképz.1       1 szerda 15:30-16:15 csüt. 15:30-16:15 8.a terme /teh.t.
Kárpátiné Prokai Gabriella köz.isk. elők. 8.o        1 csütörtök 7. óra csütörtök 7. óra 8.a terme
  tehetséggondozás Boszorkányképz.2       1 szerda 15:00-15:45 szerda 15:00-15:45 természettud.
Kertész Viktória tehetséggondozás Művészeti       2 hétfő 15:00-16:30 kedd 15:00-16:30 rajz terem
Lászkáné Vona Krisztina felzárkóztató 5.o       0,5 ——- hétfő 7. óra II. emelet 3.
  kézilabda fiú       4 hétfő és csütörtök14:45-16:15 hétfő és csütörtök14:45-16:15 csarnok
  tehetséggondozás Töprengő 5.o        2 szerda 15:00-16:30 szerda 15:00-16:30 II. emelet 3.
Simon Zoltán tramp szakkör        2 hétfő 14:45-16:15 hétfő 14:45-16:15 tornaterem
Sinkovics Orsolya tört. szakkör       1 kedd 7.óra kedd 7. óra nyelvi terem
Veresné Kiss Kamilla felzárkóztató 6.b        0,5 ——- péntek 6. óra 6.b terme
  felzárkóztató 7.b       0,5 ——- csütörtök 8. óra 7.b terme
  könyvtár        4 hétfő 14:00-15:00kedd 14:00-15:00szerda 14:00-15:00csüt. 14:00-15:00 hétfő 14:00-15:00kedd 14:00-15:00szerda 14:00-15:00csüt. 13:35-14:35 könyvtár
Bártfainé Tóth Erzsébet tehetséggondozásKomplex 2.o         1 szerda 15:00-15:45 szerda 15:00-15:45 tehetségterem
Nagyné Bácsi Johanna tehetséggondozásKomplex 3.o        1 hétfő 15:00-15:45 hétfő 15:00-15:45 tehetségterem
Szabó Imre Tiborné tehetséggondozásDráma         2 kedd 15:00-16:30 kedd 15:00-16:30 Művelődési Ház
Sándor István tehetséggondozásTöprengő 4.o        2 csüt. 15:00-16:30 csüt. 15:00-16:30 természettud.
Sárándiné Nagy Györgyi tehetséggondozásPilletánc       2 kedd 13:30-15:00 kedd 13:30-15:00 tornaterem

 

Hevesi József Általános Iskola és AMI Körzeti Tagiskolája

Délutáni foglalkozások időpontjai 2017/2018. tanév

Név

foglalkozások

Időpont „A” hét

Időpont „B” hét

Bártfainé Tóth Erzsébet tehetségműhely Szerda 15:00-16:30 (2.a) Szerda 15:00-16:30 (2.j)
Lászkáné Vona Krisztina tehetségműhely Hétfő (3-4.o.) 15:00-16:30 Hétfő (3-4.o.) 15:00-16:30
Simon Zoltán trampollin-5.b 6.b. Hétfő 14:45-15:30 Hétfő 14:45-15:30
Szabó Imre Tiborné tehetségműhely Kedd 14:15-15:00 Kedd 14:15-15:00
Árvai Erzsébet tehetségműhely alsó Szerda (3-4.o.) 15:00-16:30 Szerda (3-4.o.) 15:00-16:30
tehetségműhely felső Hétfő (5-6.o.) 15:00 – 16:30 Hétfő (5-6.o.) 15:00 – 16:30
Fodorné Nagy Judit tehetségműhely (dráma) Kedd 15:00-15:45 Kedd15:00-15:45
felzárkóztató Hétfő  8.óra 6.a Szerda 8.óra 6.a
felzárkóztató Csütörtök  8.óra 7.a Kedd 7.óra 7.b
énekkar énekkari sávban szerda 7.óra énekkari sávban szerda 7.óra
középisk.elők. szerda 8.óra péntek 6.óra
Bakos Péterné Tehetségműhely Csütörtök 15:00-16:30 Csütörtök 15:00 – 16:30
felzárkóztató Csütörtök 7.óra (7.ált.mat.)
felzárkóztató Péntek 5.óra (6.ált.mat.)
Kárpátiné Prokai Gabriella középiskolai elők. Csütörtök  7.óra Szerda 8.óra
kémia szakkör Szerda 7.óra Kedd 8.óra
Tehetség(Boszorkányképző) Szerda 8.óra Szerda 7.óra
Danczné Galambos Anna Testnevelés + Péntek 5.óra (2.o.) Péntek 5.óra (2.o.)
Testnevelés + Hétfő 7.óra(6.o.) Hétfő 8.óra(6.o.)
Kézilabda Külön beosztás szerint Külön beosztás szerint
Sinkovics Orsolya szakkör Hétfő 8.óra Hétfő 8.óra
középisk.elők. Hétfő 8.óra 8.b Csütörtök 8.óra 8.a
Külső táncoktató néptánc Hétfő 15:00-16:00 Hétfő 15:00-16:00
Dányi Márta testnevelés + Csütörtök 7.óra (1.o.+) Csütörtök 7.óra (1.o.+)
testnevelés+ Szerda 7.óra(3.o.+) Szerda  7.óra(3.o.+)
testnevelés+ Hétfő 8.óra (7.o.+) Hétfő 7.óra (7.o.+)
Gálné Orsó Viktória középisk.elők. Csütörtök 7.óra Szerda 8.óra
Gulyásné Dzvonár Csilla középisk.elők. Szerda 7.óra Szerda 7.óra
Holló László testnevelés + Csütörtök 7.óra (5.o.) Csütörtök 6.óra(5.o.)
atlétika szakkör Kedd 13:45-14:30 Kedd 13:45-14:30

 

 

 

Minden vélemény számít!