Karácsonyi vásár iskolánkban

Kedves Gyerekek, Szülők, Nagyszülők!
A Zeneiskola Szülői Szervezete karácsonyi gyűjtést szervez, az itt tanuló gyermekek számára tervezett zenei programok megvalósításához. Szeretettel várjuk a saját ötlet alapján készült az ünnephez kapcsolódó apró ajándéktárgyakat.
Kérjük, hogy a felajánlásokat 2019. december 3-ig a szaktanárokhoz vagy a Gazdasági Irodába juttassák el.
Köszönettel: a Zeneiskola Szülői Szervezete
Képtalálat a következőre: „christmas”

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>