Iskolalátogatáson az ovisok

A „Kukucskáló program” keretében látogattak el intézményünkbe az Arany János Úti Óvoda óvodásai 2023. május 31-én. Az óvónők kíséretében azok a gyerekek jöttek, akik ősztől iskolánkba nyertek felvételt az 1. évfolyamra.

Az ismerkedős délelőttön a leendő tanító nénik az alábbi programra invitálták az óvodásokat:

  • Molnár Szabrina Anikó 2.a osztályos tanuló városi és megyei díjat nyert szavalatát hallhatták.
  • Játékos feladatok keretében ismerkedtek az interaktív táblával, beültek az iskolapadba, kézműveskedtek, tavaszi virágot készítettek, melyet haza is vittek magukkal. Mozgásos népi játékokban is részt vettek az iskolásokkal együtt. Megtekintették a tantermeket, játékudvart, műfüves pályát is.

Az 4. osztályosok saját készítésű ajándékkal kedveskedtek a gyerekeknek.

Aktív, kellemes délelőtt volt így együtt: tanító nénik, óvó nénik, ovisok, iskolások.

Ősztől sikeres iskolakezdést kívánunk!

                                                                              Molnárné Szabó Márta