“VÍZ ALATTI VILÁG” gyermek szemmel

A Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola a VÍZ VILÁGNAPJA alkalmából rajzpályázatot hirdetett a környezeti nevelés és a környezetvédelmi felelősségvállalás jegyében az általános iskolai tanulók számára.

Az ország tizenkilenc iskolájából több, mint ötszáz gyerek nevezett be a versenyre: Szeged, Eger, Poroszló, Szilvásvárad, Csesztreg, Tarnaméra, Kömlő, Tenk, Boconád, Átány, Kisköre, Abádszalók , Heves tanulói küldték be a víz alatti világot ábrázoló képeiket.

Iskolánk tanulói hatvan alkotással neveztek be,  és szép eredményeket értek el színvonalas munkáikkal a pályázaton.

A pályázat témája  a VÍZ ALATTI VILÁG

Iskolánk tanulói közül DÍJAZOTTAK :

1.helyezett:Tóth Virág(4.b),

2.helyezett:Tóth Dávid(5.b),

1.helyezett:Tóth Kristóf (7.b),

3.helyezett:Perlaki Zsófia(7.a),

Külön díjasok

Egyedi ábrázolásért:Dányi Péter (7.b)és

A mondanivaló komplexitásáért: Vas Lilian(7.a)

Felkészítő: Árvai Erzsébet

Kiállításra került  Guba Ádám, Besenyei Boglárka, Lövei Vince, Kovács Dorisz, Gór Lia alkotása is.

Szép munkájáért dicséreteben részesült: Szabados Eszter,Tóth Fruzsina, Kartali Zsanett

Gratulálunk a díjazott kis művészeinknek az értékes pályamunkákhoz és a többi tanulónak is, akik pályamunkákat készítettek valamint a felkészítőnek!

harmonia53

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA