„TEHETSÉGES GYERMEK” 2021- DÍJ

1. szeptember 25-én került sor a Hagyományőrző Civil Nap megrendezésére a Csillagvirág Népművészeti Egyesület szervezésében.

A szervezet kiemelt figyelmet fordít a tehetséges gyermekekre, a tehetségek jutalmazására.

Intézményünk két diákja is kiérdemelte 2021-ben a ”TEHETSÉGES GYERMEK” címet:

Godó Vilmos Ágost és Juhász Bertold.

Godó Vilmos és Juhász BertoldMindkét tanuló példát ad eredményeivel diáktársainak, hogyan lehet egyszerre a sportban és tanulásban is jeleskedni, kiváló eredményeket elérni.

Tehetséges diákjainkra méltán lehetünk büszkék, hiszen kimagasló eredményeiket kiváló tanulmányi munkájuk mellett érték el.

Kitartásuk, személyes példamutatásuk követendő példa valamennyi fiatal számára!

Godó Vilmos Ágost a Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 7.b osztályos tanulója. Kitűnő tanulmányi eredménye mellett napi szinten jár kardvívóedzésekre immár 7. éve. A kiváló eredmények elérése érdekében hetente 4 alkalommal edz Budapesten. Szoros időbeosztása miatt leginkább az utazások alatt készül a következő nap tanítási óráira. Fegyelmezett, hatalmas munkabírással, rendelkező tanuló.

Jelenleg a BVSC igazolt versenyzője.

Az elmúlt versenyidőszak néhány jeles eredménye kardvívásban:

• 2018 Diákolimpiai Bajnok
  • Athén nemzetközi CGS kupa 6.hely
  • Diákolimpia Regionális döntő 1. hely (pandémia miatt nem volt több forduló)
  • Gyerek kardcsapat Országos Bajnokság 1. hely
  • Gerevich-kovács-Kárpáti Országos Körverseny 2. hely
  • Gyerek kardcsapat Országos Bajnokság 2. hely

243955459_171206075166358_8782712027572416223_n

Juhász Bertold a Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  8. a osztályos tanulója. Mind tanulmányi, mind sportteljesítményekben egyaránt kiemelkedő eredményekkel büszkélkedhet.

Bertold szorgalmas, jó képességekkel rendelkező, tisztelettudó diák. A nyolc évfolyamon mindig jó tanulmányi eredményt ért el.

Bertold a tanulás mellett naponta foglalkozik a hobbijával is a lovassporttal. Kisgyermekkora óta gondozza kedvenceit, akikkel a Besenyőtelki Lovas Hagyományőrző Egyesületben versenyez immáron 5 éve. Ügyességét, tudását, kitartását hazai és nemzetközi porondon is megméretette már korcsoportjában,  Gyermek kategóriában Póni egyes fogathajtásban.

2021 kiemelkedő eredményei:

Országos bajnokság

• Vecsésen 3. helyezés
  • Bugacon 1. helyezés
  • Szilvásváradon 1. helyezés

Európa bajnokságon Sélestatban (Franciaország) képviselte Magyarország fiataltehetségeit.242744965_407811800928768_5941406597491300161_n