2022-07-11 napi bejegyzések

TÁBOROZTAK A KÖRZETIS DIÁKOK

121 körzetis tanuló táborozott az EFOP-3.3.5-19-2020-00075 azonosítószámú „Csodaszarvas programok az Egri Tankerületi Központban II.” című projekt keretében 2022.06.20. és 2021.07.01. között, a 2 turnusban lebonyolított napközis táborban.

Az alsó tagozatos gyerekek ingyenesen vehettek részt a változatos programokat biztosító táborban, ahol napi négyszeri étkezésben részesültek. A tábor a közlekedés, sport, és egészséges életmód témakörre épült.

A tábor programjában külső helyszínen lebonyolított kirándulás is szerepelt. Az úticél a Gyöngyös-Sástón található Oxigén Adrenalin Kalandpark volt, ahol a gyerekek kipróbálhatták a bátorságukat a Függőhíd sétán és az Erdei labirintusban, mókás utazásra indultak Frédi-Béni járművén, a Hajtányon, ügyeskedhettek a trükkös kerékpáron, és a kalandozás végén  körbezakatolták a parkot a liliputi vasúton, az Oxygen Expressen.

Az iskola alsós tanulói tartalmas és szórakoztató programokkal teli hetet töltöttek el a táborban.

Képes beszámoló a tábori élményekről az iskola facebook oldalán: