ZÁNKÁN TÁBOROZOTT A 7.A ÉS 7.J OSZTÁLY

A Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 7.a és 7.j osztálya 2022. szeptember 7-9-ig őszi, ottalvós osztálykiránduláson vett részt a Zánkai Erzsébet- táborban.

A többórás vonatozás után szerda délután megmártózhattak a gyerekek a Balatonban. Az esti felfedező séta után egy fergeteges koncerten vettek részt.

Másnap délelőtt csodálatosan kellemes időben lehetőség nyílt sportolni és strandolni. Ebéd után a csapat eltúrázott a dörgicsei templomromhoz. A 10 km-es gyalogút gondozott szőlőbirtokok mellett vezetett. A 800 éves falmaradványok tövében rögtönzött földrajzórán vettek részt a gyerekek, s közben gyönyörködhettek a kora őszi tájban. Akinek kedve volt, este diszkóba mehetett, ahol a túravezető és barátai gondoskodtak a fergeteges hangulatról, amit a záporeső sem tudott megakadályozni.

A három nap gyorsan eltelt. Az utolsó napon még a Haditechnikai Parkot fedezték fel a tanulók, majd fájó szívvel vonatra szálltak.