JÓTÉKONYSÁGI VINTAGE PARTY

Fergeteges jókedv uralkodott a Körzeti Általános Iskola nevelőtestülete és szülői szervezete által szervezett Vintage partyn. A jótékony célokat szolgáló rendezvényen több, mint 200 vendég szórakozott.

A bál fővédnöke, a Juventus – Panoráma Kft. jóvoltából finomabbnál finomabb fogások kerültek felszolgálásra. A jó hangulathoz a zenét DJ Novi szolgáltatta, a táncoslábú vendégek hajnalig ropták a táncot.

A rendezvény hangulatát szórakoztató műsor alapozta meg: elsőként az iskola Pilletánc csoportjának látványos produkcióját, majd a pedagógusok táncát láthatták a vendégek. A műsor fénypontjaként az „Apaklub” szinkronúszó bemutatójában gyönyörködhettek a jelenlévők.

A nagylelkű támogatók jóvoltából sok tombola ajándék került kisorsolásra az est folyamán.

Fő támogatóink:

Heves Város Önkormányzata

Hevesi Művelődési Központ

Heves Városi Sport- és Rendezvénycsarnok

Juventus-Panoráma Kft.

Képes beszámoló az iskola facebook oldalán található:

https://www.facebook.com/korzetiheves/posts/pfbid0R3fLhbd1KaXbdbzqxBzGZ6gfrtVCpJFTRzqZSiWxcPw5ubtVeGVkW2RnKh4wRBekl