KÖRZETISEK A SZAKÉRTŐI KONFERENCIÁN

A XXIV. Országos Közoktatási és Szakképzési Szakértői Konferencia 2022. november 8-10. között került megrendezésre Egerben. A rendezvényen több mint 900 érdeklődő oktatási szakember vett részt. A magyar köznevelést és szakképzést érintő előadások mellett 31 kiállító mutatkozott be.

Az Egri Tankerületi Központot az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, valamint a Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola képviselte. A körzetisek az iskola sokoldalú tehetséggondozó tevékenységét mutatták be a kiállításon. A küllőcskék a varázslatos világukba kalauzolták el a látogatókat, az iskola AREA5 nevű, magyar bajnok robotikacsapata pedig bemutatót tartott. Az intézményben folyó sokoldalú tehetséggondozó tevékenységeket kisfilmek prezentálták. A színes és érdekes stand igen sok látogató érdeklődését felkeltette.

Képes beszámoló az iskola facebook oldalán található:

https://www.facebook.com/korzetiheves/posts/pfbid029X7ZBwYAiE4M5N5UzjMEBeLvKBy4Kn3RQE6EVniKA4TMoQpb8KYk8Rcq2o57zRVMl