XIII. Heves Megyei Kocsis Albert Vonósverseny

A Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zeneművészeti Tagintézménye és a Zenekultúra Fejlesztéséért Alapítvány 13. alkalommal rendezte meg a Heves Megyei Kocsis Albert Vonósversenyt.

A versenyen Heves megye Zeneiskolái közül Egerből, Gyöngyösről és Hevesről érkeztek versenyzők. A csellisták számára megnyitottuk a megyehatárt, így Jászberényből és Pásztóról is neveztek a versenyre. Valamennyi résztvevő nagyszerű teljesítményt nyújtott, melyet az eredmények is igazoltak.

Intézményünk tanulói is szép eredményt értek el:

Balázs Boglárka – gordonka I. hely

Járvási Eszter – hegedű III. hely

Lajer Sára – hegedű a zsűri dicséretét kapta.

Felkészítő tanárok:

Kis József, Tóth Szidónia és Zbiskó Zoltán

Zongorakísérő:

Dr. Kádár Imréné

Eredményükhöz szeretettel gratulálunk!

A rendezvény színvonalas megvalósításáért köszönettel tartozunk valamennyi támogatónknak és a szülőknek!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük