Nyílt tanítási hét a Zeneiskolában

A Zeneiskola hagyományos programját, az Interaktív Hangszerbemutatót a nyílt tanítási hét során új formában tartotta ebben a tanévben az intézmény. A város valamennyi nagycsoportos óvodása és kisiskolása ellátogatott hozzánk, ahol egy mesébe illesztve ismerhették meg a különböző hangszerek hangját, majd lehetőségük volt bekukkantani a hangszeres termekbe, ahol a szaktanárok közelebbről is megmutatták hangszereiket, melyek közül néhányat ki is próbálhattak.

A tenki kihelyezett tagozaton is jártunk, ahol a helyi 1.-2. osztály és a nagycsoportos óvodások vettek részt programunkon.

Aki kedvet kapott a hangszertanuláshoz, várjuk szeretettel a 2022. június 21.-22.-én tartandó beiratkozásra 10-18 óráig.

A hét pillanatképei, melyekhez nem kell kommentár:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük