Itt a farsang, áll a bál…

A Zeneiskola 2023. február 3-án rendezte meg hagyományos Farsangi jelmezes növendékhangversenyét a Városi Művelődési Központban. E hangverseny sajátossága, hogy a növendékek jelmezbe bújnak és így adják elő produkcióikat. Igen szép számmal vettek részt tanulóink a programon, melyen egyéni valamint csoportos színvonalas előadásokat hallhattunk. Ehhez gyönyörű jelmezek párosultak .

A hangversenyhez kapcsolódóan meghirdettük a szülők, nagyszülők számára a “Legfinomabb fánk” versenyt, melyre sok gyönyörű és finom alkotás érkezett. A fánkok közül a tanulókból és szülőkből álló zsűri választotta ki a legfinomabbat, melynek kihirdetése és a díj átadása a rendezvény végén történt. Az ez évi versenyünk győztese: Járvási Pálné.

Köszönjük minden fánksütőnek a támogatását, hiszen a gyerekek a program végén jóízűen elfogyaszthatták a finomságokat.

A résztvevők szavazhattak a legötletesebb, legszebb jelmezre. A szavazás eredménye a következő lett:

Egyéni:

I. helyezett Járvási Eszter – magyar lány

Kiskartali Fanni – hastáncos

Salga Szofia – kisegér

Simon Dorka – csiga

II. helyezett Ficsór Gerda – cica

III. helyezett Balázs Bálint – nindzsa

Dobi Tamás – csikós

Csoportos:

I. helyezett Előképző 1. szolfézscsoport – katicák

II. helyezett Tenki szolfézscsoportok – farsangi forgatag

III. helyezett Hóber Hanna-Forgács Eszter – táncos lányok

A díjazottaknak szeretettel gratulálunk és köszönjük a Szülők és a Művelődési Központ segítségét, támogatását, mellyel hozzájárultak sikeres rendezvényünkhöz!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük