Intézményünk sikerei, eredményei a közelmúltban 🎼🎸🎻🎺🏆🙂❤️

2023. április 21.-én Hathúros szakmai napon vettünk részt Egerben. Intézményünket Kis József tanárúr 3 növendéke képviselte, akik színvonalas produkciót mutattak be a találkozón: Lövei Sztella, Bakos Lili és Minczér Mónika.

Április 28.-án Verpeléten jártunk a Reményi Ede Emlékversenyen, ahol Járvási Eszter hegedű és Balázs Boglárka gordonka szakos növendékünk szerepelt szép sikerrel.

Balázs Boglárka előadását arany minősítéssel ismerte el a zsűri.

Felkészítő tanáraik: Tóth Szidónia és Kis József pedagógusok, zongorakísérőjük: Dr. Kádár Imréné tanárnő.

Meghívást kaptunk a május 5.-én megrendezésre került Rézfúvós minősítő versenyre, melynek Cserépfalu adott otthont. Tatai József 4 növendékét készítette föl, akik kiválóan teljesítettek a versenyen és a következő eredmények születtek:

Arany minősítés: Bakos Péter Botond – trombita, Madarász Hanna – harsona,

Ezüst minősítés: Madarász Dávid – trombita,

Bronz minősítés: Dobóczi Kristóf László – tenorkürt

Zongorakísérőjük: Tatai Judit tanárnő.

Az eredményekhez szeretettel gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk Rátok!

A szülőknek is köszönjük az együttműködést és a támogatást!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1695863990872303&set=pcb.1695864754205560&cft[0]=AZUtWkoy_6Mw4LC7su1a0FbPeCCxuIWbjZQKjP-WnlsAZPOHnQv7_mWzUBF7AS4O7XQ-fJgXQZY24MqJzv4w8ykxABoMGILyR0IoY8CQoZqM8VRdj9RxBH_GmUVogxHeaWwIcp3wT76xypdZgbJxP6Y5eIBvA7x-bF6R-S12NTnKDw&tn=*bH-R

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük