Mikulás

December 6-án hagyományos zeneiskolai program került megrendezésre, ahol egy mese keretében mutattuk be az intézményben tanulható hangszereket, jelmezbe öltözött kis muzsikusaink által. Növendékeink különböző helyszíneken léptek fel a nap folyamán. Vendégszerepeltek a pélyi óvodában és Tarnaszentmiklóson is szívesen fogadták őket a település óvodásai és kisiskolásai. Délután zeneiskolánk legfiatalabbjai is részt vettek az előadáson, melynek végén a Mikulás is megérkezett. A történetet Nagyné Gulyás Katalin és Majtényi Laura mesélték el, Csuhai Gábor pedig zongorán kísérte a mese szereplőit.

Fotó: Jakab Tibor / Kovács Gábor

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>