Jelentkezés a Nyári Zenei Táborba

A Zeneiskola hagyományaihoz hűen, 2019. augusztus 26-30. között rendezi meg nyári zenei táborát.  A szülők tehermentesítése érdekében pályázunk a táboroztatás költségeire. Amennyiben pályázatunk sikeres lesz, gyermekük térítésmentesen tölthet el öt napot a táborban, mely napi négyszeri étkezést, különböző foglalkozásokat, szabadidős tevékenységeket, kirándulást foglal magában.

Résztvevők száma: max. 50 tanuló.

Kérem, hogy a szaktanároknál jelezze gyermeke részvételi szándékát!

Határidő: 2019. április 12.!

A jelentkezéseket a beérkezés sorrendjében fogadjuk.

 Köszönettel: Nagyné Gulyás Katalin
tagintézmény-vezető

images

 

 

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>