Heves Város Tehetséges Gyermeke 2021

2021. szeptember 25-én került sor a Hagyományőrző Civil Nap keretében a Heves Város Tehetséges Gyermeke díj átadására.

Ebben az évben a Zeneművészeti Tagintézmény növendékei közül Sárándi Petra 10. évfolyamos, fuvola szakos növendék kapta ezt az elismerést.

TIB4256

 

 

 

 

 

 

 

 

TIB4263

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petra 12 éve az intézmény tanulója. Benne egyesül a tehetség, a szorgalom, a lelkiismeret, a lelkesség, a zene iránti szeretet, alázat és rajongás. Minden műfajban megtalálja a számára fontosat és tetszőt, saját kedvére kirándul a különböző műfajok között. Az egyéni játékmód mellett ráérzett a közös muzsikálás hangulatára, ízére. Számos rendezvényen közreműködött, valamint több megyei és országos versenyen is részt vett, ahol kiváló eredményeket ért el.

Érzékenysége, humánus értékei, szorgalma minden zenét tanuló diák számára példaértékű.

Szeretettel gratulálunk Petrának a megérdemelt elismeréshez!

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük