Ki tud többet a zenéről?

Intézményünk hagyománya szerint e tanévben is sikeresen megrendeztük növendékeink számára a zenei műveltségi vetélkedőt, melynek témája Frédérick Chopin élete és munkássága volt nagyrészt. Egyéb zenetanulással összefüggő feladatokban is összemérte ügyességét, gyorsaságát, tudását a magasabb évfolyamos növendékekből álló nyolc csapat. Teljesítményüket három tagú zsűri értékelte és az alábbi eredmények születtek:

1. helyezett         Balázs Boglárka, Fehér Lili, Gál Rita, Mikó Martina 4.B.o.
  2. helyezett         Agócs Gergő, Huszár Péter 3.o., Dobi Tamás, Nemesi Péter zeneirodalom
  3. helyezett         Boros Boglárka, Ficsór Gerda, Járvási Eszter, Nemoda Janka, Szép András, Tóth Anna 3.o.

Felkészítő tanárok: Bárány Csilla, Nagy Katalin, Nagyné Gulyás Katalin

A verseny előkészítésében segített: Nagy Edina iskolatitkár

A tartalmas és jó hangulatú délután a Kádár és a Temesvári Cukrászat által felajánlott „díjak” elfogyasztásával zárult.

I. helyezett csapat
II. helyezett csapat
III. helyezett csapat

Vélemény, hozzászólás?