EURÓPAI DIÁKSPORT NAP 2017.09.29.

A MAGYAR DIÁKSPORT SZÖVETSÉG által meghirdetett Európai Diáksport Napra iskolánk is benevezett. Az MDSZ által kiemelt szereplőjévé válik iskolánk az ország másik két intézményével együtt ezen az eseményen. E rendezvény keretében vendégünk lesz Biros Péter,  a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, aki egykor kézilabdázott is.Nagy érdeklődés és izgalom kíséri a készülődésünket!

index“Biros Péter csak nemrégen hagyta el a medencét Egerben, és kezdte meg edzői pályafutását. Emellett kétszeres apukaként abba is belekóstolt már, hogyan lehet a gyerekek életébe beépíteni a rendszeres sportolást: „A mi családunkban egyértelmű volt, hogy a srácok sportolnak, ezt látták tőlem mióta megszülettek. Rengeteg energiájuk van, sokat ülnek az iskolában is, fontos, hogy minden nap mozogjanak, és remélem, ez később is így marad” – mondta el az egriek példaképe.”

https://www.heol.hu/sport/helyi-sport/biros-peter-hevesen-nepszerusit-871067/