Langwest országos tehetségkutató tanulmányi verseny

A Langwest Nyelvi Központ ismét megrendezte az országos tehetségkutató tanulmányi versenyét általános iskolás diákok részére. A verseny célja a tehetséges gyerekek megismerése és versenyzési lehetőség biztosítása számukra. Ez az erőpróba nemcsak kihívást és nyilvános sikert, de az első 12 legjobb eredményt elért tanulónak értékes jutalmakat, esetleg alapfokú B1-es szintű nyelvvizsgát jelent.

A diákok feleletválasztós tesztet oldottak meg, mely nyelvtani szerkezeteket, szókincs és kiejtést mérő, valamint szövegértést és civilizációs ismereteket mérő feladatokat tartalmazott.

A 8.évfolyamról Balázs Bálint 13.helyezést,

a 7. évfolyamról

Patkovics Zoltán  16. helyezést érte el, Holló Fanni és Kiss Gréta 46.helyezést  a sok két tannyelvű iskolában tanuló gyerekek között.

A 6.évfolyamról Balázs Panna 30. és Misi Csenge a 36.helyen végzett.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő pedagógusnak!