2024-03-12 napi bejegyzések

DÍJAKAT NYERTEK TANULÓINK AZ ORSZÁGOS RAJZPÁLYÁZATON

A Nemzetstratégiai Kutatóintézet által a Magyar zászló és címer emléknapjának tiszteletére, „ZÁSZLÓK, HA LENGENEK…” címmel hirdetett országos rajz- és esszépályázatot. A felhívásra több kategóriában várták a nevezéseket. Az alkotások a magyar zászló és címer, a magyar népmesék és magyar űrhajós a világűrben témakörét feldolgozva különböző technikával készülhettek.

A rajzpályázaton díjazásban részesült iskolánk két tanulója, akik a Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola keretein belül alkotnak.

BALASSA EMMA 3.B osztályos tanuló, a 3-4. osztályos korcsoportban, KÜLÖNDÍJBAN részesült „A bűbájos lakat” című pályamunkájáért.

SIMON DORKA 5.B osztályos tanuló, az 5-6. osztályosok korcsoportjában, a „Bolygók repítenek” című alkotásáért II. HELYEZÉST ért el.
A tanulókat felkészítette: Árvai Erzsébet

SIMON DORKA (5.B)
BALASSA EMMA (3.B)

További fotók megtekinthetők az iskola facebook oldalán: https://www.facebook.com/korzetiheves/posts/pfbid0naXuLcyBFs9WHU3DLWJgZEf7oB8GsKMnxxvCkUEKUzCVV6yBPd7yG2AnJtycMpN7l