Az “Év Sportolója” díj Körzetis jutalmazottjai

 A hagyományokhoz híven, Heves Város Önkormányzata idén is átadta a 2016.év legjobb sportolóinak elismerését. A korábbi évektől eltérően ebben az évben nem csak győztest hirdettek, de elismerő oklevélben részesültek a második és a harmadik helyezettek is. A rendezvényt Makó Nándor alpolgármester úr nyitotta meg, aki gratulált a versenyzőknek és edzőiknek, illetve köszöntette a díjak átadóit: Sveiczer Sándor polgármester urat, és Tóth Gyula Tanár urat, atlétikai mesteredzőt.

Iskolánk diákjai közül elismerésben részesültek

Gyermek korosztály lányok:
3. helyezett: Kovács Janka

Serdülő korosztályú lányok:
2. helyezett: Gulyás Johanna

Serdülő korosztályú fiúk:
3. helyezett: Megyeri Dávid

Úszó sportágban elért eredményéért

2.helyezett: Zbiskó Evelin

15577835_1305460729496181_590177506_n

Gratulálunk, és hasonló szép sikereket kívánunk a jövő évre is!