Hevesi pedagógusok kitüntetése a Líceumban

„A jó nevelő örök tanuló, s azonnal fölismeri, ha nálánál különb tanítványra talál.”

Pilinszky János mottójával köszöntötte a kollégáit Ballagó Zoltán az Egri Tankerületi Központ igazgatója az Eszterházy Károly Egyetem dísztermében rendezett pedagógusnapi ünnepségen 2017. június 6. napján. A 37 intézmény, ezen belül 83 feladatellátási hely képviselői és kitüntetettjei vettek részt az első ízben megrendezett ünnepélyen.

Az ünnepeltek között két hevesi pedagógust is köszönthetünk.KÖZÖTTÜK VOLT:

Barcsik János, a Körzeti Tagiskola nyugalmazott címzetes igazgatója vette át vasdiplomáját abból az alkalomból, hogy 65 évvel ezelőtt végzett a Szegedi Juhász Gyula Tanárképzőn.

331831_barcsikAz elismerésekhez gratulálunk, sok sikert és jó egészséget kívánunk!

Szabó Imre Tiborné intézményvezető