Tanévzáró ünnepség

Minden szeptemberben, mikor elkezdünk egy új tanévet, arra gondolunk milyen hosszú lesz az előttünk álló 9,5 hónap, de így visszatekintve csak egy röpke pillanat. 182 tanítási nap után lezártuk 350 tanuló tanulmányi évét, s az ünnepséget követően az osztályfőnökök kiosztották a bizonyítványokat.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Megküzdöttünk azokért az eredményekért, ami kialakult május végére. Az idei tanévben alapos és pontos munka jutalmaként  83-an kitűnő bizonyítványt vehettek át diákjaink. Iskolánk tanulmányi átlaga 4,25,ami dicséretre méltó eredmény.

A nevelés-oktatás mellett megszámlálhatatlan szabadidős programmal igyekeztünk a mindennapi munka fáradalmaiból felfrissíteni pedagógust és diákot egyaránt.

A kiváló városi,megyei,országos versenyeredményekkel szereztünk iskolánknak, szülőknek és Heves városának méltó elismeréseket.

A tanévzáró ünnepség jutalmazottjai:

1. Alsós KITŰNŐ TANULÓK vehettek át könyvjutalmat és díszoklevelet kiváló tanulmányi eredményükért és példamutató magatartásukért .

1.a    Barta Petra, Bíró Nimród, Bóta Botond, Chen Xuan Linda, Sándor Fekete Fanni, Steczina Zsolt Mátyás, Szajkó Brendon, Vallyon Nóra

1.j  Bakondi Zalán, Budai Zsombor,Dobóczi Kristóf, Kakuk Mira, Nagy Karina, Surányi Csenger, Szalkári Máté, Szécsi Szonóra

2.a  Andorfi Anna, Besenyei Bálint, Gór Lia, Kartali Gréta, Laskai Luca, Szűcs Bodó

2.b Bakos Lili, Balázs Barnabás, Bíró Luca, Godó Vilmos, Gyarmati Lili, Jezsoviczki Marcell, Márkus Dorottya, Sőti Eszter

3.a Burovincz Ádám, Fehér Dóra, Ficsór József Dusán, Lányi Milán, Lévai Panna, Obrczián Zsolt, Vig Attila

3.b Juhász Médi, Ligeti Petra, Kovács Zorka, Morvai Kristóf, Nagy Zsolt

4.a Balogh Loretta, Dávid Hanna ,Zsidó Dorka

4.b Lassú Bence

2. Az alsó tagozaton 4 évig kitűnő kis diákok könyvjutalomban és díszoklevélben részesültek:

4.a  Balázs Réka, Ducsai Míra, Fehér Fanni, Minczér Mónika,Török Ádám

4.b Gál Nóra, Nagy Tímea, Tóth Bence, Tóth Noémi, Tóth Virág, Veréb Kyra Zoé

Felső tagozat:

5.a Bakos Noémi, Steczina Panna, Balázs Panna, Kállai Kamilla, Kovács Janka

5.b  Godó Frigyes, Horváth Léna, Marsi László, Misi Csenge

6.a  Gacsályi Dávid, Holló Fanni, Kis Gréta

6.b Besenyei Boglárka, Juhász Anna, Kakuk Lili

7.a  Adácsi Noémi, Balázs Bálint, Balogh Olívia, Bokor Dominika, Juhász Eszter, Sárándi Petra, Tóth Lilla, Vas Lilian

7.b Tóth Kristóf

3. Egy négyeses felsős tanulók kiváló tanulmányi eredményükért elismerő oklevelet kaptak

5.b Rab Csenge

6.b Hornyák Patrik, Magyar Molli

7.a Adácsi Laura

4. Kiemelkedő versenyeredményért vagy közösségi munkáért az osztály javaslata alapján jutalomtáborba mehetnek:

Balázs Levente, Dányi Patrik, Zbiskó Evelin, Vereb Napsugár,Szabados Eszter, Nagy Sára, Pásztor Virág, Márkus Lili,Dányi Péter

5. Egész évi közösségi munkájukért KÖNYVJUTALOMBAN részesült:

5.a Bartus Kitti, Juhász Péter

6.a  Nagy Milán,Zöldi Lili

6. Az iskolát díszítő sok szép alkotás láttán az Uni Base Kft. Crasy Cats bolt vezetője: Árvai Istvánné alapított a jó tanuló, jól rajzoló diákok számára egy díjat,

a „Kis Leonardo” díjat, melyet minden évben a legjobb tanulmányi és képzőművészeti teljesítményt nyújtó tanuló kap.

A 2016-2017-es tanévben, ebben a jutalomban

Vas Lilian 7.a  osztályos tanuló részesült.

Több éven keresztül mutatott szorgalmas, önálló munkájáért, kitűnő, egyéni, korosztályából kiemelkedő szintű, fantáziadús képeiért, több képzőművészeti versenyen elért kiemelkedő eredményéért.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

UNIBASC Kft. Crasy  Cats boltja minden évben megjutalmaz egy olyan tanulót, akinek  JÓ TANULMÁNYI EREDMÉNYE MELLETT KIVÁLÓ SPORTEREDMÉNYEKET ÉRT EL A TANÉV SORÁN. Ez a díj a „JÓ SPORTOLÓ” díj

Adácsi Laura és Adácsi Noémi 7.a

8. Iskolánk minden évben kiadja a kiváló tanulmányi és sporteredményért járó

„Jó tanuló Jó sportoló” díjat.

Ebben a tanévben ezt a díjat a nevelőtestület TÓTH LILLA 7.a osztályos tanulónak ítélte, kiváló és kiemelkedő hazai és nemzetközi versenyeken elért eredményéért.

PICT0289

9. KIVÁLÓ SPORTMUNKÁÉRT ÉRMET KAPOTT.

Adácsi Laura, Adácsi Noémi, Pásztor Virág, Tóth Virág, Tóth Noémi, Nagy Tímea, Zsidó Dorka, Laboda Annamária, Minczér Mónika, Ligeti Petra, Dányi Patrik, Godó Vilmos, Godó Frigyes, Zbiskó Evelin, Bakai Dorina, Juhász Anna, Sinka Luca, Kovács Zorka, Kovács Lora, Juhász Eszter, Kakuk Lili, Kovács Janka, Besenyei Boglárka, Holló Fanni, Kiss Gréta, Vereb Napsugár, Balázs Panna, Erdei Boglárka, Nagy Fanni, Bartus Kitti, Steczina Panna, Rab Csenge, Kovács Adrienn,  Nagy Sára, Bakos Noémi

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

10.Néhány külsős versenyszervező kérésére adunk át jutalmakat:

A Magyar Vívó Szövetség által szervezett országos Vívó Diákolimpián elért érmes helyezéséért kapott díjat a szövetségtől

Godó Vilmos 2.b osztályos tanuló

A Zrínyi Ilona matematika verseny megyei összesítésben elért kiemelkedő eredményéért könyvjutalomban részesült:

Balázs Bálint 7.a és felkészítője: Kárpátiné Prokai Gabriella

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

A Bendegúz Akadémia levelezős matematikaverseny országos döntőjében 19. helyezett lett :

BAKOS LILI 2.b osztályos tanuló.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

A versenyszervezők jutalmát most kapta meg. E mellett még a Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei fordulójában 12. helyezést ért el.

Megyei döntőjén: Gyarmati Lili (2.b) irodalom-szövegértés 4.helyezést, körny. ism,.7.helyezést

Godó Vilmos Ágost (2.b) matematika tantárgyból 15.helyezést

Godó Frigyes András (5.b) matematika tantárgyból 6.helyezést ért el

Gratulálunk a jutalmazottaknak!

Elköszöntünk SzM elnökünktől is, aki 6 évig segítette, támogatta iskolánkat!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Köszönjük minden partnerünk támogatását, pedagógusaink lelkiismeretes munkáját, a szülők együttműködését! Kívánunk a nyárra mindenkinek nagyon jó pihenést!