Tanévkezdéssel kapcsolatos HIRDETMÉNY

KEZDŐDIK A 2017-18.TANÉV

Lassan véget ér a felhőtlen, szabad nyári pihenés diáknak és pedagógusnak egyaránt.Néhány fontos tanévkezdéssel kapcsolatos tudnivalót szeretnénk közölni:

JAVÍTÓVIZSGÁK időpontja

2017.augusztus 28.(hétfő) ) 9:00 óra

A vizsgára kötelezetteknek a pontos megjelenés kötelező, ellenkező esetben osztályismétlők lesznek. A bizonyítványát minden vizsgázó hozza magával!

A z ünnepélyes TANÉVNYITÓ az ELSŐ “HOSSZÚ”TANÍTÁSI NAPON LESZ, melynek időpontja 2017.szeptember 1.(péntek) 8:00 óra

1.órában ünnepélyes TANÉVNYITÓ-Helye:Iskolánk tornaterme

Gyülekező:7:45-kor a saját tantermekben

Megjelenés fekete-fehér ünneplőben!

Az ünnepség után 2-5.órában osztályfőnöki óra minden osztály számára.Ekkor kerülnek kiosztásra minden tanulónak a TANKÖNYVEK is az osztályfőnökök által!

1.osztály 12:00 órakor mehet haza.

FONTOS! 2-8.osztályos tanulók is 13:00 órakor mehetnek haza, amennyiben ezt

a szülő írásban kéri. Aki nem hoz írásos szülői kérést annak 16:00 óráig felnőtt felügyeletet tudunk biztosítani.

Étkezést az első napon annak tudunk biztosítani, aki erről májusban igennel nyilatkozott.

A 2017-18.TANÉV első teljes tanítási tanítási napja (8:00-16:00), szeptember 4-én(hétfőn)- “B” HÉT