XXVI.MÁTYÁS FERENC SERDÜLŐ KÉZILABDA EMLÉKTORA

MÁTYÁS EMLÉKTORNA 2017 (3)2017.december 14-én, Heves Városi Sport-és Rendezvénycsarnoka  adott helyet, az 1983-ban elhunyt Mátyás Ferenc testnevelőnk emlékére, 26. alkalommal megrendezett Mátyás Ferenc Serdülő Kézilabda Emléktornának.

Rendezvényünket megtisztelte ifj. Mátyás Ferenc, Sveiczer Sándor Heves város Polgármestere, Alakszai Józsefné és Lászka Béla a MDSZ Heves Megyei Egyesület részéről, Szabó Imre Tiborné intézményvezető, Tóth Gyula mesteredző.

A rendezvény fő szervezője a Hevesi József Általános Iskola és AMI Körzeti Tagiskolája nevelőtestülete és az iskola alapítványa, Dányi Márta testnevelő irányításával.

Az emléktorna hét csapatának izgalmas mérkőzései után, a döntők rég nem látott izgalommal zajlottak az iskola 350 sportot kedvelő tanulójának sportszerű, lelkes szurkolásával, serkentve a részt vevő csapatokat. Példamutató játékkal és szurkolással emlékeztünk volt kollégánkra.

A tornán 3 lány (Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola, Vámosgyörk, Eszterházy KFSC U 13, Eger, Körzeti-Heves,) és 4 fiú (Szent Gellért Katolikus Általános Iskola, Vásárhelyi Pál Általános Iskola Kisköre, Kunráth Sándor Általános Iskola Jászszentandrás, Körzeti-Heves ) csapat vett részt.

Lány csapatok eredménye:

1. Hevesi József Általános Iskola és AMI Körzeti Tagiskolája,Heves Edző: Makó-Varga Szilvia
  2. Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola, Vámosgyörk Edző: Molnár Julianna
  3. Eszterházy KFSC U 13, Eger Edző: Benedek Réka

LEGJOBB KAPUS: Juhász Anna Körzeti-Heves
GÓLKIRÁLY: Csáki Lívia MEV KC, Vámosgyörk
LEGTECHNIKÁSABB JÁTÉKOS: Holló Fanni (Körzeti-Heves)

Fiú csapatok eredménye:

1.Hevesi József Általános Iskola és AMI Körzeti Tagiskolája,Heves Edző: Lászkáné Vona Krisztina

2.Kunráth Sándor Általános Iskola, Jászszentandrás Edző: Bagdi Attila

3.Szent Gellért Katolikus Általános Iskola, Heves Edző: Szedlák Péter

1. Vásárhelyi Pál Általános Iskola, Kisköre Edző: Kovács Márton

LEGJOBB KAPUS: Vereb Zsolt (Szent Gellért Katolikus Általános Iskola, Heves)
GÓLKIRÁLY: Szekeres Miklós (Körzeti-Heves)
LEGTECHNIKÁSABB JÁTÉKOS: Máté Péter (Körzeti-Heves)

Gratulálunk és köszönjük a csapatok megtisztelő részvételét az emléktornán!