KÖLTÉSZET NAPI VÁROSI SZAVALÓVERENY

A Magyar Költészet Napja alkalmából kétnapos szavalóversenyt szervezett a Városi Könyvtár és a Művelődési Központ.

A szavalóverseny részt vevői iskolánk első osztályaiból: Törőcsik Nóra, Mikó Martina, Tóth Lili, Balázs Boglárka, Farkas Léna, Majoros Hanna, Gál Rita, Besenyei Zalán, Domán Zalán.
1.helyezett lett Mikó Martina 1.a osztályos tanuló, felkészítő tanára: Nagyné Szórád Katalin.

A második osztályaiból részt vevők: Imre Viktória, Magyar Zoltán, Pataki Gergő, Rácz Ágnes, Szedlák Szabolcs és Kolozsvári Vanda.
Megosztott 2.helyezett lett Szedlák Szabolcs 2.a osztályos tanuló (felkészítő tanára: Fehér Andrea) és Kolozsvári Vanda 2.b osztályos tanuló (felkészítő tanára: Bártfainé Tóth Erzsébet).

A harmadikos kis versmondók közül:

2.helyezett lett: Vallyon Nóra 3.a osztályos tanuló (felkészítő tanára: Jámborné Molnár Zsuzsanna) Szécsi Szonóra 3.j osztályos tanuló és 3.helyezett lett Szalkári Máté 3.j(felkészítő tanára: Sárándiné Nagy Györgyi).

A negyedik osztályos versmondóink,Tóth István 4.b osztályos tanuló 2. helyezést, Godó Vilmos 4.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el. Felkészítőjük: Marsiné Tóth Henrietta.

Hatodik osztályaiból: Dobóczi Annamária, Fehér Fanni, Nagy Boglárka Andrea, Nagy Tímea, Tóth Bence László és Tóth Virág vett részt.
Különdíjat kapott Dobóczi Annamária, felkészítő tanára Veresné Kiss Kamilla.

A 7-8. osztályosok korcsoportjában Gyarmati Igor 3. helyezést ért el. Nagy Lénárd is szép teljesítményt nyújtott, felkészítő tanáruk: Fodorné Nagy Judit

Gratulálunk a szép eredményekhez!