Egyházak tájékoztató napja

Tisztelt Szülők!

A 2018-19.tanévben kötelező tantárgy lesz a hit-és erkölcstan és az etika az 1-8.évfolyamon.A szülőknek joga van eldönteni,hogy a hit-és erkölcstant vagy az etikát választja a gyerekének.Az etikát iskolánk pedagógusai tanítják, a hit-és erkölcstant a katolikus és a református egyház hitoktatói tartják.Hogy mely tantárgyat választja a szülő, erről írásban nyilatkoznia kell.Ehhez szeretnénk segítséget nyújtani, és

   2018.március 12-én (hétfőn)16:30 órakor a Református egyház képviselője,

16:45 a Katolikus egyház képviselője

17:00 Hit Gyülekezet képviselője

és iskolánk tagintézmény-vezetője

iskolánk természettudományi tantermében tartanak tájékoztatót a szülőknek.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

Tájékoztató_szülőknek a hit-és erkölcstanoktatás megszervezéséről a 2018-19.tanévre