Iskolánk tanulói is eredményesen szerepeltek a Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Versenyen.
GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK ÉS FELKÉSZÍTŐ PEDAGÓGUSAIKNAK!
KÖLCSEY FERENC MEGYEI NYELVI VERSENY 2019. | |||
MAGYAR NYELV |
|||
3.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
2. | Szalkári Máté | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Sárándiné Nagy Györgyi |
4. | Vallyon Nóra | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Jámborné Molnár Zsuzsanna |
14. | Budai Zsombor Sándor | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Sárándiné Nagy Györgyi |
4. osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
5. | Márkus Dorottya | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Marsiné Tóth Henrietta |
11. | Baráth Csenge | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Marsiné Tóth Henrietta |
12. | Sőti Eszter | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Marsiné Tóth Henrietta |
5.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
3. | Lányi Milán | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Fodorné Nagy Judit |
11. | Lévai Panna | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Fodorné Nagy Judit |
12. | Sinka Luca | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Barna Andrea |
6.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
3. | Ducsai Míra | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Veresné Kiss Kamilla |
4. | Balázs Réka | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Veresné Kiss Kamilla |
7.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
7. | Kállai Kamilla | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Fodorné Nagy Judit |
8.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
13. | Kovács Krisztina | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Fodorné Nagy Judit |
ANGOL NYELV | |||
4.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
2. | Gyarmati Lili | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kecskeméti Krisztina |
4. | Godó Vilmos Ágost | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kecskeméti Krisztina |
5. | Balázs Barnabás | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kecskeméti Krisztina |
5.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
1. | Burovincz Ádám Imre | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Lassúné Tóth Krisztina |
3. | Zsidó Imre | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Lassúné Tóth Krisztina |
4. | Fehér András | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Lassúné Tóth Krisztina |
6.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
1. | Gál Nóra | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kecskeméti Krisztina |
2. | Kiss Bence | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kecskeméti Krisztina |
3. | Bakos Bence | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kecskeméti Krisztina |
7.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
4. | Misi Csenge | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Lassúné Tóth Krisztina |
6. | Bakos Noémi | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Lassúné Tóth Krisztina |
8.osztály | |||
Helyezés | Név | Iskola | Felkészítő |
5. | Hornyák Patrik | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kisné Fehér Anna |
6. | Besenyei Boglárka | Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI | Kisné Fehér Anna |
Az alapítvány kuratóriuma különdíjban részesítette a legeredményesebb hevesi és nem hevesi versenyzőket.
A hevesi alsósok közül az elismerést a Hevesi Körzeti Általános Iskola és AMI tanulója, Szalkári Máté, a felsősök közül pedig a Hevesi József Általános Iskola és AMI diákja, Gál Nóra kapta.