TAVASZKÖSZÖNTŐ PROGRAMOK A KÖRZETIBEN_2024

A tavaszi szünet előtti hétfő iskolatáska-mentes napnak lett nyilvánítva és kihirdetésre került a „Hozd a könyveidet kreatív táskában!”, valamint a „Hozz magaddal különös dolgokat az iskolába!” akció.

A szünetekben húsvéti tojás- és nyuszi keresés zajlott a folyosón és az udvaron.

Kedden a „Kihívások órájában” összecsaptak a pedagógusok és a végzősök. A tét az iskola kulcsának a megszerzése volt. A győzelmet szoros eredménnyel a nyolcadikos diákok vívták ki, jutalmul megkapták iskola kulcsát, a végzősök egy napra átvették a hatalmat.

A délelőtti program zárásaként az 1. évfolyam tanulói színvonalas tavaszköszöntő műsort adtak elő a tornateremben.

Délután még több móka következett: a vállalkozó kedvűek „Szépségkuckóban” szépültek, videodiscoban táncoltak, karaokéztak, és sok más sportos programban vehettek részt.

Ez egy élményteli nap volt!!!